Hakkımızda

FIMEXPORT Ltd Şti, 20 yılı aşkın bir süredir uluslararası pazarlarda farklı sektörlerden çok sayıda üretici ve alıcıyı birleştirerek güvenli işbirliği ve ticaret yöntemlerini özümsemiş, dış ticaret başlığına giren ithalat, ihracat, uluslararası pazarlama, satış, sürekli ve güçlü iletişim, ödeme ve teslim şekilleri ve alt başlığındaki tüm süreçleri her yönüyle deneyimlemiş ve yönetmiş dış ticaret uzmanı ile elektrik elektronik mühendisliği altyapısıyla, önemli elektrik taahhüt işleri tamamlayan firmanın güç birliği ile kurulmuş bir Uluslararası Ticaret firmasıdır.

Kuruluş amacımız, ürünlerini dış pazarlara ihraç etmek isteyen küçük ve orta ölçekli üreticilerin ürün gruplarına uygun olarak pazarlarını belirlemek, işbirliklerini oluşturmak, yeni pazar fırsatları yaratmakla birlikte aynı zamanda yurtdışından ürün ihtiyacı olan şirketlere de ürün/ üretici araştırmasından başlayarak ithalat süreçleri ile ilgili tüm aşamalarda öncülük etmektir.

Uluslararası ticareti daha kolay, daha faydalı ve daha karlı hale getirme konusunda uzmanız. Bunu, iki veya daha fazla ortağı bir araya getirerek yapıyoruz ve yasal belgeler ve nakliye dahil olmak üzere ithalat, ihracat ve dağıtımla ilgili lojistik konuları ele alarak aralarındaki ilişkiyi güçlendiriyoruz. Bu sayede tüm tarafların ihtiyaç duydukları mal veya ürünleri alıp satmasını, doğru zamanda, doğru şekilde ve doğru fiyatla teslim edilmesini sağlıyoruz.

Yeni ürün grupları ithal ederek veya ihraç ederek dünya pazarlarına ulaşmak istiyorsanız veya yeni markalara ve yeni ülkelere yatırım yapma fırsatları arıyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özellikle uzmanlaştığımız ülkeler hakkında daha fazla bilgi almak için info@fimexport.com adresine mail atabilirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçeriz.

Vizyonumuz

Dünya pazarında Türk ürünlerinin kalite, güvenilirlik ve bilinirliğini kanıtlayarak ihracatı artırmak .

Misyonumuz

Ürünlerini ihraç etmek isteyen ve yurt dışından ürün ithal etmek isteyen şirketler için bilgi ve tecrübemizi kullanarak sağlam ticari ilişkiler oluşturmak ve bu ilişkilere aracılık ederek ve ardından her aşamada lojistiğini ve evrak işlerini yöneterek, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak firmalararası ticaret ilişkilerinin gelişmesi için tüm koşulları oluşturmaktır.

Değerlerimiz
  • Dürüstlük, çalışkanlık ve sorumluluk bilinci
  • Profesyonel çalışma disiplini
  • Müşteri odaklı yönetim anlayışı
  • Güvenilir çözüm ortaklığı

100% Güvenli ve Emniyetli

42 +

Kapsadığımız Ülkeler

97 +

İş Başarısı

2342

Mutlu Müşteri

3245

Bitirilen İşler

Konum

İncek, Kızılcaşar Mah, 2670. Cd. No:29 06830 Gölbaşı/Ankara

İletişim

+90 444 90 65
support@fimexport.com